Aquest lloc utilitza galetes, inclosos els tercers. Per aprendre sobre la nostra política o negar el consentiment al seu ús, feu clic aquí. Continuant la navegació o tancar el banner que està autoritzant l'ús. ×

Troba un tren des de Ruschlikon a Bellikon

Des de: A:
Nessun risultato corrispondente

Trens de Ruschlikon a Bellikon

viRail t'ajuda a buscar horaris i preus per a tots els trens Ruschlikon a Bellikon .
A continuació alguns exemples dels horaris i preus de Ruschlikon - Bellikon.



Des de A Durada
Sbb - 2 canvis
S-bahn 18876
Interregio 1986
Bus 20149

20:06

Rüschlikon

20:06 21:20

21:20

Bellikon, Rehaklinik

1 h 14 min

 

Sbb - 4 canvis
Regio 165
S-bahn 11
S-bahn 19278
Intercity 584
Bus 20156

20:14

Rüschlikon, Bahnhof

20:14 21:25

21:25

Bellikon, Post

1 h 11 min

 

Sbb - 2 canvis
S-bahn 18878
Interregio 2188
Bus 20151

20:36

Rüschlikon

20:36 21:46

21:46

Bellikon, Rehaklinik

1 h 10 min

 

Sbb - 2 canvis
S-bahn 18880
Interregio 1988
Bus 20153

21:06

Rüschlikon

21:06 22:20

22:20

Bellikon, Rehaklinik

1 h 14 min

 

Sbb - 2 canvis
S-bahn 18886
Interregio 2192
Standseilbahn 20159

22:36

Rüschlikon

22:36 23:46

23:46

Bellikon, Rehaklinik

1 h 10 min

 

Reviseu tots els trens de Ruschlikon a Bellikon