Aquest lloc utilitza galetes, inclosos els tercers. Per aprendre sobre la nostra política o negar el consentiment al seu ús, feu clic aquí. Continuant la navegació o tancar el banner que està autoritzant l'ús. ×

Troba un tren des de Oberschonenbuch a Udligenswil

Des de: A:
Nessun risultato corrispondente

Trens de Oberschonenbuch a Udligenswil

viRail t'ajuda a buscar horaris i preus per a tots els trens Oberschonenbuch a Udligenswil .
A continuació alguns exemples dels horaris i preus de Oberschonenbuch - Udligenswil.



Des de A Durada
Sbb - 3 canvis
Bus 31071
Interregio-express 3071
S-bahn 21344
Low-floor bus 29074

11:36

Ibach, Oberschönenbuch

11:36 12:41

12:41

Udligenswil, Frohsinn

1 h 5 min

 

10 €

Sbb

16:24

Ibach, Oberschönenbuch

16:24 17:42

17:42

Udligenswil, Frohsinn

1 h 18 min

 

10 €

Sbb - 3 canvis
Minibus 31115
Regioexpress 3117
S-bahn 21364
Low-floor bus 29124

16:24

Ibach, Oberschönenbuch

16:24 17:42

17:42

Udligenswil, Frohsinn

1 h 18 min

 

10 €

Sbb - 3 canvis
S-bahn 31125
Bus 3127
S-bahn 21368
Low-floor bus 29134

17:24

Ibach, Oberschönenbuch

17:24 18:41

18:41

Udligenswil, Frohsinn

1 h 17 min

 

10 €

Sbb - 3 canvis
Minibus 31135
Regioexpress 3137
S-bahn 21372
Bus 73183

18:24

Ibach, Oberschönenbuch

18:24 20:29

20:29

Udligenswil, Frohsinn

2 h 5 min

 

13 €

Reviseu tots els trens de Oberschonenbuch a Udligenswil