Aquest lloc utilitza galetes, inclosos els tercers. Per aprendre sobre la nostra política o negar el consentiment al seu ús, feu clic aquí. Continuant la navegació o tancar el banner que està autoritzant l'ús. ×

Troba un tren des de Oberschonenbuch a Alpnachstad

Des de: A:
Nessun risultato corrispondente

Trens de Oberschonenbuch a Alpnachstad

viRail t'ajuda a buscar horaris i preus per a tots els trens Oberschonenbuch a Alpnachstad .
A continuació alguns exemples dels horaris i preus de Oberschonenbuch - Alpnachstad.



Des de A Durada
Sbb - 3 canvis
Minibus 31031
Regio 7031
S-bahn 21328
S-bahn 21532

07:44

Ibach, Oberschönenbuch

07:44 09:29

09:29

Alpnachstad

1 h 45 min

 

11 €

Sbb - 3 canvis
Bus 31071
S-bahn 2066
S-bahn 21344
S-bahn 21548

11:36

Ibach, Oberschönenbuch

11:36 13:29

13:29

Alpnachstad

1 h 53 min

 

12 €

Sbb - 3 canvis
S-bahn 31125
Interregio 2126
S-bahn 21368
S-bahn 21572

17:24

Ibach, Oberschönenbuch

17:24 19:29

19:29

Alpnachstad

2 h 5 min

 

12 €

Sbb - 3 canvis
S-bahn 31125
Interregio 2126
S-bahn 21368
S-bahn 21572

17:24

Ibach, Oberschönenbuch

17:24 19:29

19:29

Alpnachstad

2 h 5 min

 

12 €

Sbb - 3 canvis
Minibus 31135
Interregio 2136
S-bahn 21372
S-bahn 21576

18:24

Ibach, Oberschönenbuch

18:24 20:29

20:29

Alpnachstad

2 h 5 min

 

12 €

Reviseu tots els trens de Oberschonenbuch a Alpnachstad