Aquest lloc utilitza galetes, inclosos els tercers. Per aprendre sobre la nostra política o negar el consentiment al seu ús, feu clic aquí. Continuant la navegació o tancar el banner que està autoritzant l'ús. ×

Troba un tren des de Obergesteln a Bolzbach

Des de: A:
Nessun risultato corrispondente

Trens de Obergesteln a Bolzbach

viRail t'ajuda a buscar horaris i preus per a tots els trens Obergesteln a Bolzbach .
A continuació alguns exemples dels horaris i preus de Obergesteln - Bolzbach.



Des de A Durada
Sbb - 2 canvis
Bus 518
Bus 51
Ic-neigezug 521

09:33

Obergesteln

09:33 12:17

12:17

Seedorf UR, Bolzbach

2 h 44 min

 

20 €

Sbb - 2 canvis
Regio 546
Bus 107
Ic-neigezug 531

16:33

Obergesteln

16:33 19:01

19:01

Seedorf UR, Bolzbach

2 h 28 min

 

20 €

Sbb - 6 canvis
Intercity 577
Intercity 1090
Bus 6648
Niederflur-bus 4393
S-bahn 22613
Bus 93
Niederflur-bus 517

20:59

Obergesteln

20:59 07:39

07:39

Seedorf UR, Bolzbach

10 h 40 min

 

Sbb - 6 canvis
Intercity 577
Intercity 1090
Bus 6648
Niederflur-bus 4393
S-bahn 22613
Bus 93
Niederflur-bus 517

20:59

Obergesteln

20:59 07:39

07:39

Seedorf UR, Bolzbach

10 h 40 min

 

Sbb - 6 canvis
Intercity 577
Intercity 1090
Bus 6648
Niederflur-bus 4393
S-bahn 22613
Bus 93
Niederflur-bus 517

20:59

Obergesteln

20:59 07:39

07:39

Seedorf UR, Bolzbach

10 h 40 min

 

Reviseu tots els trens de Obergesteln a Bolzbach