Aquest lloc utilitza galetes, inclosos els tercers. Per aprendre sobre la nostra política o negar el consentiment al seu ús, feu clic aquí. Continuant la navegació o tancar el banner que està autoritzant l'ús. ×

Troba un tren des de Niederrickenbach a Goldau

Des de: A:
Nessun risultato corrispondente

Trens de Niederrickenbach a Goldau

viRail t'ajuda a buscar horaris i preus per a tots els trens Niederrickenbach a Goldau .
A continuació alguns exemples dels horaris i preus de Niederrickenbach - Goldau.



Des de A Durada
Sbb - 1 canvi
Interregio 2959
S-bahn 21325

06:24

Niederrickenbach Station

06:24 07:38

07:38

Arth-Goldau

1 h 14 min

 

11 €

Sbb - 2 canvis
Niederflur-bus 2964
S-bahn 21437
Voralpen-express 2573

09:30

Niederrickenbach Station

09:30 11:11

11:11

Arth-Goldau

1 h 41 min

 

12 €

Sbb - 2 canvis
Niederflur-bus 2968
S-bahn 21445
Voralpen-express 2577

11:30

Niederrickenbach Station

11:30 13:11

13:11

Arth-Goldau

1 h 41 min

 

12 €

Sbb - 2 canvis
Interregio 2974
S-bahn 21457
Voralpen-express 2583

14:30

Niederrickenbach Station

14:30 16:11

16:11

Arth-Goldau

1 h 41 min

 

12 €

Sbb - 1 canvi
Interregio 2987
S-bahn 21381

20:22

Niederrickenbach Station

20:22 21:38

21:38

Arth-Goldau

1 h 16 min

 

11 €

Reviseu tots els trens de Niederrickenbach a Goldau