Aquest lloc utilitza galetes, inclosos els tercers. Per aprendre sobre la nostra política o negar el consentiment al seu ús, feu clic aquí. Continuant la navegació o tancar el banner que està autoritzant l'ús. ×

Troba un tren des de Niederglatt ZH a Bahnhof

Des de: A:
Nessun risultato corrispondente

Trens de Niederglatt ZH a Bahnhof

viRail t'ajuda a buscar horaris i preus per a tots els trens Niederglatt ZH a Bahnhof .
A continuació alguns exemples dels horaris i preus de Niederglatt ZH - Bahnhof.



Des de A Durada
Sbb

09:01

Niederglatt

09:01 11:41

11:41

Walzenhausen

2 h 40 min

 

21 €

Sbb

11:01

Niederglatt

11:01 13:11

13:11

Walzenhausen

2 h 10 min

 

21 €

Sbb

12:27

Niederglatt

12:27 14:11

14:11

Walzenhausen

1 h 44 min

 

18 €

Sbb - 4 canvis
S-bahn 18974
S-bahn 19877
Interregio 2283
Niederflur-bus 12082
Niederflur-bus 22305

19:57

Niederglatt

19:57 22:14

22:14

Walzenhausen, Post/Bahnhof

2 h 17 min

 

21 €

Sbb - 4 canvis
S-bahn 18990
S-bahn 19893
Interregio 2293
S-bahn 23217
Regio 6061

23:57

Niederglatt

23:57 06:11

06:11

Walzenhausen

6 h 14 min

 

18 €

Reviseu tots els trens de Niederglatt ZH a Bahnhof