Aquest lloc utilitza galetes, inclosos els tercers. Per aprendre sobre la nostra política o negar el consentiment al seu ús, feu clic aquí. Continuant la navegació o tancar el banner que està autoritzant l'ús. ×

Troba un tren des de Neuwies a Rossau

Des de: A:
Nessun risultato corrispondente

Trens de Neuwies a Rossau

viRail t'ajuda a buscar horaris i preus per a tots els trens Neuwies a Rossau .
A continuació alguns exemples dels horaris i preus de Neuwies - Rossau.



Des de A Durada
Sbb - 4 canvis
Bus 14041
S-bahn 23438
Intercity 716
S-bahn 18542
Niederflur-bus 23202

09:37

Heerbrugg, Neuwies

09:37 12:31

12:31

Mettmenstetten, Rossau

2 h 54 min

 

25 €

Sbb - 4 canvis
Bus 14049
S-bahn 23442
Intercity 718
S-bahn 18546
Niederflur-bus 23205

10:37

Heerbrugg, Neuwies

10:37 13:24

13:24

Mettmenstetten, Rossau

2 h 47 min

 

25 €

Sbb - 4 canvis
Bus 14097
S-bahn 23466
Intercity 730
S-bahn 18570
Niederflur-bus 23210

16:37

Heerbrugg, Neuwies

16:37 19:31

19:31

Mettmenstetten, Rossau

2 h 54 min

 

25 €

Sbb

17:37

Heerbrugg, Neuwies

17:37 20:31

20:31

Mettmenstetten, Rossau

2 h 54 min

 

25 €

Sbb - 4 canvis
Bus 14152
S-bahn 23076
Interregio 2294
S-bahn 18518
Niederflur-bus 23201

22:49

Heerbrugg, Neuwies

22:49 06:24

06:24

Mettmenstetten, Rossau

7 h 35 min

 

26 €

Reviseu tots els trens de Neuwies a Rossau