Aquest lloc utilitza galetes, inclosos els tercers. Per aprendre sobre la nostra política o negar el consentiment al seu ús, feu clic aquí. Continuant la navegació o tancar el banner que està autoritzant l'ús. ×

Troba un tren des de Neuthal a Fehraltorf

Des de: A:
Nessun risultato corrispondente

Trens de Neuthal a Fehraltorf

viRail t'ajuda a buscar horaris i preus per a tots els trens Neuthal a Fehraltorf .
A continuació alguns exemples dels horaris i preus de Neuthal - Fehraltorf.



Des de A Durada
Sbb - 1 canvi
Regioexpress 3216
S-bahn 18366

16:48

Neuthal Bei Bäretswil

16:48 17:30

17:30

Fehraltorf

42 min

 

Sbb

18:48

Neuthal Bei Bäretswil

18:48 19:30

19:30

Fehraltorf

42 min

 

Sbb - 1 canvi
Niederflur-bus 3094
S-bahn 18380

20:18

Neuthal Bei Bäretswil

20:18 21:00

21:00

Fehraltorf

42 min

 

Sbb

20:43

Neuthal Bei Bäretswil

20:43 21:30

21:30

Fehraltorf

47 min

 

Sbb - 1 canvi
Bus 3019
S-bahn 18390

22:43

Neuthal Bei Bäretswil

22:43 23:30

23:30

Fehraltorf

47 min

 

Reviseu tots els trens de Neuthal a Fehraltorf