Aquest lloc utilitza galetes, inclosos els tercers. Per aprendre sobre la nostra política o negar el consentiment al seu ús, feu clic aquí. Continuant la navegació o tancar el banner que està autoritzant l'ús. ×

Troba un tren des de Neschwil a Zumikon

Des de: A:
Nessun risultato corrispondente

Trens de Neschwil a Zumikon

viRail t'ajuda a buscar horaris i preus per a tots els trens Neschwil a Zumikon .
A continuació alguns exemples dels horaris i preus de Neschwil - Zumikon.



Des de A Durada
Sbb

12:43

Neschwil, Post

12:43 14:05

14:05

Zumikon

1 h 22 min

 

6 €

Sbb

13:43

Neschwil, Post

13:43 15:05

15:05

Zumikon

1 h 22 min

 

6 €

Sbb - 2 canvis
Bus 640
S-bahn 18356
Niederflur-bus 231

14:43

Neschwil, Post

14:43 16:05

16:05

Zumikon

1 h 22 min

 

6 €

Sbb - 2 canvis
Bus 640
S-bahn 18360
Bus 239

15:43

Neschwil, Post

15:43 17:05

17:05

Zumikon

1 h 22 min

 

Sbb

18:43

Neschwil, Post

18:43 20:05

20:05

Zumikon

1 h 22 min

 

6 €

Reviseu tots els trens de Neschwil a Zumikon