Aquest lloc utilitza galetes, inclosos els tercers. Per aprendre sobre la nostra política o negar el consentiment al seu ús, feu clic aquí. Continuant la navegació o tancar el banner que està autoritzant l'ús. ×

Troba un tren des de Muhen a Bozen

Des de: A:
Nessun risultato corrispondente

Trens de Muhen a Bozen

viRail t'ajuda a buscar horaris i preus per a tots els trens Muhen a Bozen .
A continuació alguns exemples dels horaris i preus de Muhen - Bozen.



Des de A Durada
Sbb - 4 canvis
Niederflur-bus 501
Interregio 2355
S-bahn 161
Bus 5212
Regio 20721

05:20

Muhen

05:20 12:59

12:59

Bolzano/Bozen

7 h 39 min

 

Sbb - 3 canvis
Niederflur-bus 443
Regioexpress 4827
Railjet 361
Regioexpress 1879

15:35

Muhen

15:35 22:59

22:59

Bolzano/Bozen

7 h 24 min

 

Sbb - 4 canvis
S-bahn 463
Regioexpress 4837
Bus 467
S-bahn 5240
Regio 2253

20:35

Muhen

20:35 07:29

07:29

Bolzano/Bozen

10 h 54 min

 

Sbb - 8 canvis
Bus 469
Bus 539
Regioexpress 5093
Niederflur-bus 4309
Regio 1912
Bus 103
Bus 27306
Bus 108
Regio 23802

22:05

Muhen

22:05 10:26

10:26

Bolzano/Bozen

12 h 21 min

 

Sbb - 5 canvis
Bus 473
Interregio 2291
Regioexpress 4857
Regio 5703
Bus 863
S-bahn 81

23:05

Muhen

23:05 11:27

11:27

Bolzano/Bozen

12 h 22 min

 

Reviseu tots els trens de Muhen a Bozen