Aquest lloc utilitza galetes, inclosos els tercers. Per aprendre sobre la nostra política o negar el consentiment al seu ús, feu clic aquí. Continuant la navegació o tancar el banner que està autoritzant l'ús. ×

Troba un tren des de Morschach a Freienbach

Des de: A:
Nessun risultato corrispondente

Trens de Morschach a Freienbach

viRail t'ajuda a buscar horaris i preus per a tots els trens Morschach a Freienbach .
A continuació alguns exemples dels horaris i preus de Morschach - Freienbach.



Des de A Durada
Sbb - 2 canvis
S-bahn 4171
Bus 30340
S-bahn 16895

21:33

Morschach, Post

21:33 22:54

22:54

Freienbach SOB

1 h 21 min

 

Sbb - 2 canvis
S-bahn 4181
Interregio 2442
S-bahn 16897

22:33

Morschach, Post

22:33 23:54

23:54

Freienbach SOB

1 h 21 min

 

Sbb - 3 canvis
Bus 4143
S-bahn 21274
S-bahn 16885
S-bahn 16977

19:03

Morschach, Post

19:03 20:42

20:42

Freienbach SOB

1 h 39 min

 

Sbb - 3 canvis
S-bahn 4127
Ordinary 2332
Voralpen-express 2587
S-bahn 18874

17:33

Morschach, Post

17:33 19:12

19:12

Freienbach SBB

1 h 39 min

 

Sbb - 3 canvis
Regioexpress 4133
S-bahn 21270
S-bahn 16881
S-bahn 16973

18:03

Morschach, Post

18:03 19:42

19:42

Freienbach SOB

1 h 39 min

 

Reviseu tots els trens de Morschach a Freienbach