Aquest lloc utilitza galetes, inclosos els tercers. Per aprendre sobre la nostra política o negar el consentiment al seu ús, feu clic aquí. Continuant la navegació o tancar el banner que està autoritzant l'ús. ×

Troba un tren des de Menzonio a Engelberg

Des de: A:
Nessun risultato corrispondente

Trens de Menzonio a Engelberg

viRail t'ajuda a buscar horaris i preus per a tots els trens Menzonio a Engelberg .
A continuació alguns exemples dels horaris i preus de Menzonio - Engelberg.



Des de A Durada
Sbb - 3 canvis
Intercity 808
S-bahn 444
Ordinary 2332
Interregio 2984

13:30

Menzonio, Paese

13:30 19:53

19:53

Engelberg

6 h 23 min

 

45 €

Sbb - 3 canvis
Intercity 808
S-bahn 444
Ordinary 2332
Interregio 2984

13:30

Menzonio, Paese

13:30 19:53

19:53

Engelberg

6 h 23 min

 

45 €

Sbb - 5 canvis
Bus 811
Intercity 812
Niederflur-bus 448
Bus 30340
S-bahn 21488
S-bahn 21490

16:20

Menzonio, Paese

16:20 00:16

00:16

Engelberg

7 h 56 min

 

Sbb - 5 canvis
Bus 811
Intercity 812
Niederflur-bus 448
Bus 30340
S-bahn 21488
S-bahn 21490

16:20

Menzonio, Paese

16:20 00:16

00:16

Engelberg

7 h 56 min

 

Sbb - 7 canvis
Intercity 813
Intercity 816
Regio 449
S-bahn 25676
Ic-neigezug 890
Bus 30340
S-bahn 21488
S-bahn 21490

18:20

Menzonio, Paese

18:20 00:16

00:16

Engelberg

5 h 56 min

 

Reviseu tots els trens de Menzonio a Engelberg