Aquest lloc utilitza galetes, inclosos els tercers. Per aprendre sobre la nostra política o negar el consentiment al seu ús, feu clic aquí. Continuant la navegació o tancar el banner que està autoritzant l'ús. ×

Troba un tren des de Melchtal a Airolo

Des de: A:
Nessun risultato corrispondente

Trens de Melchtal a Airolo

viRail t'ajuda a buscar horaris i preus per a tots els trens Melchtal a Airolo .
A continuació alguns exemples dels horaris i preus de Melchtal - Airolo.



Des de A Durada
Sbb - 2 canvis
Bus 10
Interregio 2915
Interregio 2315

07:18

Melchtal, Dorf

07:18 10:58

10:58

Airolo

3 h 40 min

 

24 €

Sbb - 3 canvis
Luftseilbahn 26
Interregio 2921
Niederflur-bus 671
Interregio 2421

10:48

Melchtal, Dorf

10:48 13:58

13:58

Airolo

3 h 10 min

 

24 €

Sbb - 3 canvis
Luftseilbahn 32
Interregio 2925
S-bahn 21353
Interregio 2425

12:48

Melchtal, Dorf

12:48 15:58

15:58

Airolo

3 h 10 min

 

Sbb - 3 canvis
Bus 40
Interregio 2929
Bus 679
Interregio 2429

14:48

Melchtal, Dorf

14:48 17:58

17:58

Airolo

3 h 10 min

 

24 €

Sbb - 2 canvis
Luftseilbahn 54
Interregio 2935
Interregio 2335

17:48

Melchtal, Dorf

17:48 20:58

20:58

Airolo

3 h 10 min

 

Reviseu tots els trens de Melchtal a Airolo