Aquest lloc utilitza galetes, inclosos els tercers. Per aprendre sobre la nostra política o negar el consentiment al seu ús, feu clic aquí. Continuant la navegació o tancar el banner que està autoritzant l'ús. ×

Troba un tren des de Lungern a Realp

Des de: A:
Nessun risultato corrispondente

Trens de Lungern a Realp

viRail t'ajuda a buscar horaris i preus per a tots els trens Lungern a Realp .
A continuació alguns exemples dels horaris i preus de Lungern - Realp.



Des de A Durada
Sbb - 6 canvis
Interregio 2911
S-bahn 21523
S-bahn 30624
Bus 11019
Bus 303
Interregio 2311
Regio 627

06:05

Lungern

06:05 09:50

09:50

Realp

3 h 45 min

 

28 €

Sbb - 3 canvis
Interregio 2912
Intercity 962
Intercity 806
Ic-neigezug 522

06:52

Lungern

06:52 11:05

11:05

Realp

4 h 13 min

 

Sbb - 3 canvis
Interregio 2928
Intercity 978
Intercity 822
Regio 554

14:52

Lungern

14:52 19:05

19:05

Realp

4 h 13 min

 

43 €

Sbb - 3 canvis
Interregio 2932
Intercity 982
Intercity 826
Bus 562

16:52

Lungern

16:52 21:05

21:05

Realp

4 h 13 min

 

43 €

Sbb - 3 canvis
Interregio 2932
Intercity 982
Intercity 826
Bus 562

16:52

Lungern

16:52 21:05

21:05

Realp

4 h 13 min

 

43 €

Reviseu tots els trens de Lungern a Realp