Aquest lloc utilitza galetes, inclosos els tercers. Per aprendre sobre la nostra política o negar el consentiment al seu ús, feu clic aquí. Continuant la navegació o tancar el banner que està autoritzant l'ús. ×

Troba un tren des de Losone a Menzonio

Des de: A:
Nessun risultato corrispondente

Trens de Losone a Menzonio

viRail t'ajuda a buscar horaris i preus per a tots els trens Losone a Menzonio .
A continuació alguns exemples dels horaris i preus de Losone - Menzonio.



Des de A Durada
Sbb - 2 canvis
Bus 306
Niederflur-bus 423
Intercity 807

10:43

Losone, Posta

10:43 12:20

12:20

Menzonio, Paese

1 h 37 min

 

Sbb - 2 canvis
Bus 314
Bus 427
Bus 811

14:43

Losone, Posta

14:43 16:20

16:20

Menzonio, Paese

1 h 37 min

 

Sbb - 2 canvis
Regio 295
Regio 429
Intercity 813

16:58

Losone, Posta

16:58 18:20

18:20

Menzonio, Paese

1 h 22 min

 

Sbb - 2 canvis
Bus 297
Niederflur-bus 430
Intercity 817

17:58

Losone, Posta

17:58 19:20

19:20

Menzonio, Paese

1 h 22 min

 

Sbb - 2 canvis
Bus 297
Niederflur-bus 430
Intercity 817

17:58

Losone, Posta

17:58 19:20

19:20

Menzonio, Paese

1 h 22 min

 

Reviseu tots els trens de Losone a Menzonio