Aquest lloc utilitza galetes, inclosos els tercers. Per aprendre sobre la nostra política o negar el consentiment al seu ús, feu clic aquí. Continuant la navegació o tancar el banner que està autoritzant l'ús. ×

Troba un tren des de Lohn SH a Mettendorf

Des de: A:
Nessun risultato corrispondente

Trens de Lohn SH a Mettendorf

viRail t'ajuda a buscar horaris i preus per a tots els trens Lohn SH a Mettendorf .
A continuació alguns exemples dels horaris i preus de Lohn SH - Mettendorf.



Des de A Durada
Sbb

13:49

Lohn SH, Dorf

13:49 15:52

15:52

Gossau SG, Mettendorf

2 h 3 min

 

17 €

Sbb - 3 canvis
Luftseilbahn 24
S-bahn 20371
Eurocity 197
Regio 151

17:19

Lohn SH, Dorf

17:19 19:22

19:22

Gossau SG, Mettendorf

2 h 3 min

 

17 €

Sbb - 4 canvis
Luftseilbahn 24
Luftseilbahn 24
S-bahn 20377
Ic-neigezug 1533
Regio 151

18:38

Lohn SH, Dorf

18:38 21:00

21:00

Gossau SG, Mettendorf

2 h 22 min

 

Sbb - 3 canvis
Luftseilbahn 24
S-bahn 20379
Interregio 2283
Regio 151

19:19

Lohn SH, Dorf

19:19 21:30

21:30

Gossau SG, Mettendorf

2 h 11 min

 

17 €

Sbb - 3 canvis
Luftseilbahn 24
S-bahn 20387
Interregio 2287
Regio 151

21:21

Lohn SH, Dorf

21:21 23:30

23:30

Gossau SG, Mettendorf

2 h 9 min

 

17 €

Reviseu tots els trens de Lohn SH a Mettendorf