Aquest lloc utilitza galetes, inclosos els tercers. Per aprendre sobre la nostra política o negar el consentiment al seu ús, feu clic aquí. Continuant la navegació o tancar el banner que està autoritzant l'ús. ×

Troba un tren des de Locarno a Fusio

Des de: A:
Nessun risultato corrispondente

Trens de Locarno a Fusio

viRail t'ajuda a buscar horaris i preus per a tots els trens Locarno a Fusio .
A continuació alguns exemples dels horaris i preus de Locarno - Fusio.



Des de A Durada
Sbb - 1 canvi
Regio 421
Bus 805

09:02

Locarno, Stazione

09:02 10:50

10:50

Fusio, Paese

1 h 48 min

 

Sbb - 1 canvi
Regio 421
Bus 805

09:02

Locarno, Stazione

09:02 10:50

10:50

Fusio, Paese

1 h 48 min

 

Sbb - 1 canvi
Bus 423
Bus 807

11:02

Locarno, Stazione

11:02 12:50

12:50

Fusio, Paese

1 h 48 min

 

Sbb - 1 canvi
Bus 425
Intercity 809

13:02

Locarno, Stazione

13:02 14:37

14:37

Fusio, Paese

1 h 35 min

 

Sbb - 1 canvi
Bus 427
Bus 811

15:02

Locarno, Stazione

15:02 16:50

16:50

Fusio, Paese

1 h 48 min

 

Reviseu tots els trens de Locarno a Fusio