Aquest lloc utilitza galetes, inclosos els tercers. Per aprendre sobre la nostra política o negar el consentiment al seu ús, feu clic aquí. Continuant la navegació o tancar el banner que està autoritzant l'ús. ×

Troba un tren des de Lieli LU a Hunenberg

Des de: A:
Nessun risultato corrispondente

Trens de Lieli LU a Hunenberg

viRail t'ajuda a buscar horaris i preus per a tots els trens Lieli LU a Hunenberg .
A continuació alguns exemples dels horaris i preus de Lieli LU - Hunenberg.



Des de A Durada
Sbb - 3 canvis
Bus 50033
S-bahn 18528
Interregio 2631
Bus 51

08:11

Oberwil-Lieli, Lieli Dorf

08:11 09:23

09:23

Hünenberg, Dorf

1 h 12 min

 

11 €

Sbb - 3 canvis
Kleinbus 50077
S-bahn 18548
Interregio 2651
Bus 51

13:11

Oberwil-Lieli, Lieli Dorf

13:11 14:23

14:23

Hünenberg, Dorf

1 h 12 min

 

11 €

Sbb - 3 canvis
Bus 50131
S-bahn 18568
Interregio 2671
Bus 51

18:11

Oberwil-Lieli, Lieli Dorf

18:11 19:23

19:23

Hünenberg, Dorf

1 h 12 min

 

11 €

Sbb - 3 canvis
Bus 50161
S-bahn 18590
Bus 6
Bus 41

23:27

Oberwil-Lieli, Lieli Dorf

23:27 00:49

00:49

Hünenberg, Dorf

1 h 22 min

 

10 €

Sbb - 2 canvis
Bus 50163
S-bahn 18594
Niederflur-bus n6

23:57

Oberwil-Lieli, Lieli Dorf

23:57 02:20

02:20

Hünenberg, Dorf

2 h 23 min

 

11 €

Reviseu tots els trens de Lieli LU a Hunenberg