Aquest lloc utilitza galetes, inclosos els tercers. Per aprendre sobre la nostra política o negar el consentiment al seu ús, feu clic aquí. Continuant la navegació o tancar el banner que està autoritzant l'ús. ×

Troba un tren des de Lichtensteig a Ferch

Des de: A:
Nessun risultato corrispondente

Trens de Lichtensteig a Ferch

viRail t'ajuda a buscar horaris i preus per a tots els trens Lichtensteig a Ferch .
A continuació alguns exemples dels horaris i preus de Lichtensteig - Ferch.



Des de A Durada
Sbb - 5 canvis
S-bahn 23955
Ic-neigezug 1526
Intercityexpress 376
S-bahn 592
Bus 7140
Regionalbahn 28840

14:07

Lichtensteig

14:07 05:07

05:07

Ferch-Lienewitz

15 h

 

Sbb - 5 canvis
S-bahn 23973
Interregio 2282
Intercity 786
Bus 470
Interregio 2432
Regionalbahn 28848

18:37

Lichtensteig

18:37 09:07

09:07

Ferch-Lienewitz

14 h 30 min

 

Sbb

23:02

Lichtensteig

23:02 14:39

14:39

Ferch-Lienewitz

15 h 37 min

 

Sbb - 6 canvis
S-bahn 23491
S-bahn 23891
Regioexpress 2145
Regioexpress 4700
Intercityexpress 374
Niederflur-bus 18176
Regionalbahn 28860

23:02

Lichtensteig

23:02 14:39

14:39

Ferch-Lienewitz

15 h 37 min

 

Sbb - 5 canvis
S-bahn 23490
S-bahn 19016
Standseilbahn 78
Express 692
Regioexpress 18178
Regionalbahn 28862

23:54

Lichtensteig

23:54 15:39

15:39

Ferch-Lienewitz

15 h 45 min

 

Reviseu tots els trens de Lichtensteig a Ferch