Aquest lloc utilitza galetes, inclosos els tercers. Per aprendre sobre la nostra política o negar el consentiment al seu ús, feu clic aquí. Continuant la navegació o tancar el banner que està autoritzant l'ús. ×

Troba un tren des de Laufenburg, Aargau a Freienwil

Des de: A:
Nessun risultato corrispondente

Trens de Laufenburg, Aargau a Freienwil

viRail t'ajuda a buscar horaris i preus per a tots els trens Laufenburg, Aargau a Freienwil .
A continuació alguns exemples dels horaris i preus de Laufenburg, Aargau - Freienwil.



Dilluns, 11 de Desembre de 2016

actualitzat

Des de A Durada
Sbb

07:39

Laufenburg, Bahnhof

07:39 09:13

09:13

Freienwil, Dorf

1 h 34 min

 

9 €

Sbb

09:39

Laufenburg, Bahnhof

09:39 11:13

11:13

Freienwil, Dorf

1 h 34 min

 

9 €

Sbb - 2 canvis
Bus 35072
Interregio 1973
Bus 35339

13:21

Laufenburg, Bahnhof

13:21 14:42

14:42

Freienwil, Dorf

1 h 21 min

 

11 €

Sbb - 2 canvis
Bus 14938
Bus 35540
Bus 35342

13:39

Laufenburg, Bahnhof

13:39 15:13

15:13

Freienwil, Dorf

1 h 34 min

 

9 €

Sbb - 2 canvis
Bus 35140
Interregio 1989
Bus 35385

21:21

Laufenburg, Bahnhof

21:21 22:42

22:42

Freienwil, Dorf

1 h 21 min

 

11 €

Reviseu tots els trens de Laufenburg, Aargau a Freienwil Dilluns, 11 de Desembre de 2016