Aquest lloc utilitza galetes, inclosos els tercers. Per aprendre sobre la nostra política o negar el consentiment al seu ús, feu clic aquí. Continuant la navegació o tancar el banner que està autoritzant l'ús. ×

Troba un tren des de Kreuzlingen a Kalchrain

Des de: A:
Nessun risultato corrispondente

Trens de Kreuzlingen a Kalchrain

viRail t'ajuda a buscar horaris i preus per a tots els trens Kreuzlingen a Kalchrain .
A continuació alguns exemples dels horaris i preus de Kreuzlingen - Kalchrain.



Des de A Durada
Sbb - 1 canvi
Urban train 23817
Niederflur-bus 82506

06:00

Kreuzlingen

06:00 06:37

06:37

Kalchrain

37 min

 

Sbb - 1 canvi
S-bahn 23829
Niederflur-bus 82514

09:00

Kreuzlingen

09:00 09:37

09:37

Kalchrain

37 min

 

Sbb - 1 canvi
Interregio 2116
Niederflur-bus 82517

10:07

Kreuzlingen

10:07 11:14

11:14

Kalchrain

1 h 7 min

 

Sbb - 1 canvi
S-bahn 23837
Niederflur-bus 82518

11:00

Kreuzlingen

11:00 11:37

11:37

Kalchrain

37 min

 

Sbb - 1 canvi
Interregio 2138
Niederflur-bus 82545

21:07

Kreuzlingen

21:07 22:14

22:14

Kalchrain

1 h 7 min

 

Reviseu tots els trens de Kreuzlingen a Kalchrain