Aquest lloc utilitza galetes, inclosos els tercers. Per aprendre sobre la nostra política o negar el consentiment al seu ús, feu clic aquí. Continuant la navegació o tancar el banner que està autoritzant l'ús. ×

Troba un tren des de Kolliken a Jonen

Des de: A:
Nessun risultato corrispondente

Trens de Kolliken a Jonen

viRail t'ajuda a buscar horaris i preus per a tots els trens Kolliken a Jonen .
A continuació alguns exemples dels horaris i preus de Kolliken - Jonen.



Des de A Durada
Sbb - 3 canvis
S-bahn 8861
S-bahn 8663
Niederflur-bus 24548
S-bahn 21551

16:03

Kölliken

16:03 17:26

17:26

Jonen, Post

1 h 23 min

 

Sbb - 3 canvis
S-bahn 8869
S-bahn 8671
Niederflur-bus 24556
Niederflur-bus 21559

18:03

Kölliken

18:03 19:26

19:26

Jonen, Post

1 h 23 min

 

Sbb - 3 canvis
S-bahn 8869
S-bahn 8671
Niederflur-bus 24556
Niederflur-bus 21559

18:03

Kölliken

18:03 19:26

19:26

Jonen, Post

1 h 23 min

 

Sbb - 3 canvis
S-bahn 8881
S-bahn 8683
Intercity 587
Bus 31103

21:03

Kölliken

21:03 23:03

23:03

Jonen, Post

2 h

 

Sbb - 4 canvis
S-bahn 8890
Interregio 2347
Interregio 2616
S-bahn 18521
Bus n8 21504

23:52

Kölliken

23:52 06:29

06:29

Jonen, Post

6 h 37 min

 

Reviseu tots els trens de Kolliken a Jonen