Aquest lloc utilitza galetes, inclosos els tercers. Per aprendre sobre la nostra política o negar el consentiment al seu ús, feu clic aquí. Continuant la navegació o tancar el banner que està autoritzant l'ús. ×

Troba un tren des de Knonau a Laubisser

Des de: A:
Nessun risultato corrispondente

Trens de Knonau a Laubisser

viRail t'ajuda a buscar horaris i preus per a tots els trens Knonau a Laubisser .
A continuació alguns exemples dels horaris i preus de Knonau - Laubisser.



Knonau - Rebrain (a 1Km da Laubisser)

Des de A Durada
Sbb - 2 canvis
S-bahn 18563
S-bahn 18362
Special express 39

16:15

Knonau

16:15 17:46

17:46

Ammerswil AG, Rebrain

1 h 31 min

 

Sbb

17:15

Knonau

17:15 18:46

18:46

Ammerswil AG, Rebrain

1 h 31 min

 

Sbb - 2 canvis
S-bahn 18567
S-bahn 18366
Special express 39

17:15

Knonau

17:15 18:46

18:46

Ammerswil AG, Rebrain

1 h 31 min

 

Reviseu tots els trens de Knonau a Rebrain


Knonau - Buchs ZH (a 3Km da Laubisser)

Des de A Durada
Sbb - 2 canvis
S-bahn 18563
S-bahn 18664
S-bahn 455

16:15

Knonau

16:15 17:29

17:29

Buchs ZH, Post

1 h 14 min

 

7 €

Sbb

19:45

Knonau

19:45 20:59

20:59

Buchs ZH, Post

1 h 14 min

 

7 €

Sbb - 2 canvis
S-bahn 18589
Bus 308
Citynightline 485

22:45

Knonau

22:45 00:08

00:08

Buchs ZH, Post

1 h 23 min

 

7 €

Reviseu tots els trens de Knonau a Buchs ZH


Knonau - Dielsdorf (a 4Km da Laubisser)

Des de A Durada
Sbb

07:15

Knonau

07:15 08:15

08:15

Dielsdorf

1 h

 

7 €

Sbb - 1 canvi
S-bahn 18537
S-bahn 19536

09:45

Knonau

09:45 10:45

10:45

Dielsdorf

1 h

 

8 €

Sbb - 1 canvi
S-bahn 18555
S-bahn 19554

14:15

Knonau

14:15 15:15

15:15

Dielsdorf

1 h

 

8 €

Reviseu tots els trens de Knonau a Dielsdorf


Knonau - Rumlang (a 4Km da Laubisser)

Des de A Durada
Sbb - 1 canvi
S-bahn 18555
S-bahn 19554

14:15

Knonau

14:15 15:05

15:05

Rümlang

50 min

 

7 €

Sbb - 1 canvi
S-bahn 18581
S-bahn 19580

20:45

Knonau

20:45 21:35

21:35

Rümlang

50 min

 

7 €

Sbb - 1 canvi
S-bahn 18585
S-bahn 19584

21:45

Knonau

21:45 22:35

22:35

Rümlang

50 min

 

7 €

Reviseu tots els trens de Knonau a Rumlang


Knonau - Weiningen (a 4Km da Laubisser)

Des de A Durada
Sbb - 2 canvis
S-bahn 18533
Bus 2113
Niederflur-bus 82317

08:45

Knonau

08:45 10:32

10:32

Weiningen TG, Dorfplatz

1 h 47 min

 

Sbb - 2 canvis
S-bahn 18553
Bus 2123
Niederflur-bus 82329

13:45

Knonau

13:45 15:32

15:32

Weiningen TG, Dorfplatz

1 h 47 min

 

Sbb - 2 canvis
S-bahn 18579
Intercity 833
Niederflur-bus 82545

20:15

Knonau

20:15 22:08

22:08

Weiningen TG, Dorfplatz

1 h 53 min

 

Reviseu tots els trens de Knonau a Weiningen


Knonau - Regensberg (a 5Km da Laubisser)

Des de A Durada
Sbb - 2 canvis
S-bahn 18523
S-bahn 19522
Intercity 593

06:15

Knonau

06:15 07:26

07:26

Regensberg, Dorf

1 h 11 min

 

Sbb

09:15

Knonau

09:15 10:26

10:26

Regensberg, Dorf

1 h 11 min

 

7 €

Sbb

11:15

Knonau

11:15 12:26

12:26

Regensberg, Dorf

1 h 11 min

 

7 €

Reviseu tots els trens de Knonau a Regensberg


Knonau - Steinmaur (a 6Km da Laubisser)

Des de A Durada
Sbb - 1 canvi
S-bahn 18543
S-bahn 19542

11:15

Knonau

11:15 12:16

12:16

Steinmaur

1 h 1 min

 

Sbb - 1 canvi
S-bahn 18553
S-bahn 19552

13:45

Knonau

13:45 14:46

14:46

Steinmaur

1 h 1 min

 

8 €

Sbb - 1 canvi
S-bahn 18555
S-bahn 19554

14:15

Knonau

14:15 15:16

15:16

Steinmaur

1 h 1 min

 

8 €

Reviseu tots els trens de Knonau a Steinmaur


Knonau - Geroldswil (a 6Km da Laubisser)

Des de A Durada
Sbb - 2 canvis
S-bahn 18555
Eurocity 311
Bus 301

14:15

Knonau

14:15 15:14

15:14

Geroldswil, Zentrum

59 min

 

Sbb - 2 canvis
S-bahn 18567
Eurocity 311
Schnellzug 302sj 302

17:15

Knonau

17:15 18:14

18:14

Geroldswil, Zentrum

59 min

 

Sbb - 2 canvis
S-bahn 18575
Eurocity 311
Bus 301

19:15

Knonau

19:15 20:09

20:09

Geroldswil, Zentrum

54 min

 

Reviseu tots els trens de Knonau a Geroldswil


Knonau - Boppelsen (a 6Km da Laubisser)

Des de A Durada
Sbb - 2 canvis
Niederflur-bus 18933
S-bahn 18634
Regio 450

09:17

Knonau

09:17 10:39

10:39

Boppelsen, Dorf

1 h 22 min

 

8 €

Sbb - 2 canvis
S-bahn 18955
Regionalbahn 18656
Regio 450

13:47

Knonau

13:47 15:09

15:09

Boppelsen, Dorf

1 h 22 min

 

8 €

Sbb - 2 canvis
S-bahn 18989
Bus 308
Citynightline 485

21:17

Knonau

21:17 22:44

22:44

Boppelsen, Dorf

1 h 27 min

 

8 €

Reviseu tots els trens de Knonau a Boppelsen


Knonau - Schlieren (a 6Km da Laubisser)

Des de A Durada
Sbb - 1 canvi
S-bahn 18541
S-bahn 19240

10:45

Knonau

10:45 11:23

11:23

Schlieren

38 min

 

Sbb - 1 canvi
S-bahn 18555
S-bahn 19254

14:15

Knonau

14:15 14:53

14:53

Schlieren

38 min

 

Sbb - 1 canvi
S-bahn 18581
S-bahn 19280

20:45

Knonau

20:45 21:23

21:23

Schlieren

38 min

 

Reviseu tots els trens de Knonau a Schlieren


Knonau - Seeb (a 7Km da Laubisser)

Des de A Durada
Sbb - 2 canvis
S-bahn 18563
Intercity 825
Niederflur-bus 53042

16:15

Knonau

16:15 17:39

17:39

Winkel, Schwärzen

1 h 24 min

 

8 €

Sbb - 2 canvis
S-bahn 18577
Ic-neigezug 1535
Niederflur-bus 53062

19:45

Knonau

19:45 21:12

21:12

Winkel, Schwärzen

1 h 27 min

 

8 €

Sbb - 2 canvis
S-bahn 18585
Bus 10549
Bus 53070

21:45

Knonau

21:45 23:12

23:12

Winkel, Schwärzen

1 h 27 min

 

8 €

Reviseu tots els trens de Knonau a Seeb


Knonau - Alt-Bachs (a 9Km da Laubisser)

Des de A Durada
Sbb - 2 canvis
S-bahn 18553
S-bahn 19552
Bus 53534

13:45

Knonau

13:45 15:01

15:01

Bachs, Alt-Bachs

1 h 16 min

 

9 €

Sbb - 2 canvis
S-bahn 18565
S-bahn 19564
Niederflur-bus 53546

16:45

Knonau

16:45 18:01

18:01

Bachs, Alt-Bachs

1 h 16 min

 

9 €

Sbb - 2 canvis
S-bahn 18573
S-bahn 19572
Niederflur-bus 53554

18:45

Knonau

18:45 20:01

20:01

Bachs, Alt-Bachs

1 h 16 min

 

9 €

Reviseu tots els trens de Knonau a Alt-Bachs