Aquest lloc utilitza galetes, inclosos els tercers. Per aprendre sobre la nostra política o negar el consentiment al seu ús, feu clic aquí. Continuant la navegació o tancar el banner que està autoritzant l'ús. ×

Troba un tren des de Kirchrued a Lenzburg

Des de: A:
Nessun risultato corrispondente

Trens de Kirchrued a Lenzburg

viRail t'ajuda a buscar horaris i preus per a tots els trens Kirchrued a Lenzburg .
A continuació alguns exemples dels horaris i preus de Kirchrued - Lenzburg.



Dimecres, 20 de Desembre de 2016

actualitzat

Des de A Durada
Sbb

08:45

Kirchrued, Kirche

08:45 09:30

09:30

Lenzburg

45 min

 

Sbb

11:00

Kirchrued, Kirche

11:00 11:54

11:54

Lenzburg

54 min

 

Sbb

11:45

Kirchrued, Kirche

11:45 12:30

12:30

Lenzburg

45 min

 

Sbb - 2 canvis
Bus 61625
Bus 435
Regioexpress 4823

13:10

Kirchrued, Kirche

13:10 13:59

13:59

Lenzburg

49 min

 

Sbb - 2 canvis
Bus 61629
Bus 437
Interregio 2273

13:45

Kirchrued, Kirche

13:45 14:30

14:30

Lenzburg

45 min

 

Reviseu tots els trens de Kirchrued a Lenzburg Dimecres, 20 de Desembre de 2016