Aquest lloc utilitza galetes, inclosos els tercers. Per aprendre sobre la nostra política o negar el consentiment al seu ús, feu clic aquí. Continuant la navegació o tancar el banner que està autoritzant l'ús. ×

Troba un tren des de Kirchrued a Aarau

Des de: A:
Nessun risultato corrispondente

Trens de Kirchrued a Aarau

viRail t'ajuda a buscar horaris i preus per a tots els trens Kirchrued a Aarau .
A continuació alguns exemples dels horaris i preus de Kirchrued - Aarau.



Des de A Durada
Sbb - 1 canvi
Bus 61621
Regio 429

11:45

Kirchrued, Kirche

11:45 12:19

12:19

Aarau

34 min

 

Sbb - 1 canvi
Bus 61625
Niederflur-bus 435

13:10

Kirchrued, Kirche

13:10 13:49

13:49

Aarau

39 min

 

Sbb - 1 canvi
Bus 61629
Bus 437

13:45

Kirchrued, Kirche

13:45 14:19

14:19

Aarau

34 min

 

Sbb - 1 canvi
Bus 61637
Regio 449

16:45

Kirchrued, Kirche

16:45 17:19

17:19

Aarau

34 min

 

Sbb - 1 canvi
Bus 61643
S-bahn 455

18:15

Kirchrued, Kirche

18:15 18:49

18:49

Aarau

34 min

 

Reviseu tots els trens de Kirchrued a Aarau