Aquest lloc utilitza galetes, inclosos els tercers. Per aprendre sobre la nostra política o negar el consentiment al seu ús, feu clic aquí. Continuant la navegació o tancar el banner que està autoritzant l'ús. ×

Troba un tren des de Kirchhofen a Rigi Kulm

Des de: A:
Nessun risultato corrispondente

Trens de Kirchhofen a Rigi Kulm

viRail t'ajuda a buscar horaris i preus per a tots els trens Kirchhofen a Rigi Kulm .
A continuació alguns exemples dels horaris i preus de Kirchhofen - Rigi Kulm.



Des de A Durada
Sbb - 3 canvis
Fähre 110
Interregio 2915
Niederflur-bus 7
Regioexpress 1115

08:09

Sarnen, Kirchhofen

08:09 10:47

10:47

Rigi Kulm

2 h 38 min

 

41 €

Sbb - 3 canvis
Bus 112
Niederflur-bus 21541
Bus 15
Regioexpress 1133

10:39

Sarnen, Kirchhofen

10:39 13:47

13:47

Rigi Kulm

3 h 8 min

 

41 €

Sbb

12:19

Sarnen, Kirchhofen

12:19 14:47

14:47

Rigi Kulm

2 h 28 min

 

41 €

Sbb - 3 canvis
Kleinbus 114
Interregio 2925
Bus 23
Regioexpress 1145

12:39

Sarnen, Kirchhofen

12:39 15:47

15:47

Rigi Kulm

3 h 8 min

 

41 €

Sbb - 3 canvis
Kleinbus 114
Interregio 2925
Bus 23
Regioexpress 1145

12:39

Sarnen, Kirchhofen

12:39 15:47

15:47

Rigi Kulm

3 h 8 min

 

41 €

Reviseu tots els trens de Kirchhofen a Rigi Kulm