Aquest lloc utilitza galetes, inclosos els tercers. Per aprendre sobre la nostra política o negar el consentiment al seu ús, feu clic aquí. Continuant la navegació o tancar el banner que està autoritzant l'ús. ×

Troba un tren des de Kindhausen a Ebmatingen

Des de: A:
Nessun risultato corrispondente

Trens de Kindhausen a Ebmatingen

viRail t'ajuda a buscar horaris i preus per a tots els trens Kindhausen a Ebmatingen .
A continuació alguns exemples dels horaris i preus de Kindhausen - Ebmatingen.



Des de A Durada
Sbb - 3 canvis
Regio 305
Interregio 2069
Niederflur-bus 3
Bus 701

12:23

Kindhausen AG

12:23 13:38

13:38

Ebmatingen, Dorf

1 h 15 min

 

5 €

Sbb - 3 canvis
Regio 305
Niederflur-bus 2073
Niederflur-bus 3
Bus 701

14:23

Kindhausen AG

14:23 15:38

15:38

Ebmatingen, Dorf

1 h 15 min

 

5 €

Sbb - 2 canvis
Regio 305
S-bahn 18359
Niederflur-bus 744

14:53

Kindhausen AG

14:53 16:18

16:18

Ebmatingen, Dorf

1 h 25 min

 

Sbb - 2 canvis
Regio 305
S-bahn 18367
Niederflur-bus 744

16:53

Kindhausen AG

16:53 18:18

18:18

Ebmatingen, Dorf

1 h 25 min

 

5 €

Sbb - 2 canvis
Regio 305
S-bahn 18369
Niederflur-bus 744

17:23

Kindhausen AG

17:23 18:48

18:48

Ebmatingen, Dorf

1 h 25 min

 

5 €

Reviseu tots els trens de Kindhausen a Ebmatingen