Aquest lloc utilitza galetes, inclosos els tercers. Per aprendre sobre la nostra política o negar el consentiment al seu ús, feu clic aquí. Continuant la navegació o tancar el banner que està autoritzant l'ús. ×

Troba un tren des de Kiesen a Riederalp

Des de: A:
Nessun risultato corrispondente

Trens de Kiesen a Riederalp

viRail t'ajuda a buscar horaris i preus per a tots els trens Kiesen a Riederalp .
A continuació alguns exemples dels horaris i preus de Kiesen - Riederalp.



Des de A Durada
Sbb - 3 canvis
S-bahn 15123
Bus 51
Bus 720
Niederflur-bus 113

07:36

Kiesen

07:36 09:18

09:18

Riederalp West

1 h 42 min

 

30 €

Sbb

08:06

Kiesen

08:06 09:55

09:55

Riederalp West

1 h 49 min

 

28 €

Sbb - 3 canvis
S-bahn 15129
Intercity 808
Ic-neigezug 526
Niederflur-bus 119

09:06

Kiesen

09:06 10:55

10:55

Riederalp West

1 h 49 min

 

30 €

Sbb - 3 canvis
S-bahn 15139
S-bahn 1067
Bus 336
Niederflur-bus 131

11:36

Kiesen

11:36 13:18

13:18

Riederalp West

1 h 42 min

 

30 €

Sbb

12:06

Kiesen

12:06 13:55

13:55

Riederalp West

1 h 49 min

 

28 €

Reviseu tots els trens de Kiesen a Riederalp