Aquest lloc utilitza galetes, inclosos els tercers. Per aprendre sobre la nostra política o negar el consentiment al seu ús, feu clic aquí. Continuant la navegació o tancar el banner que està autoritzant l'ús. ×

Troba un tren des de Kemptthal a Saland

Des de: A:
Nessun risultato corrispondente

Trens de Kemptthal a Saland

viRail t'ajuda a buscar horaris i preus per a tots els trens Kemptthal a Saland .
A continuació alguns exemples dels horaris i preus de Kemptthal - Saland.



Des de A Durada
Sbb - 3 canvis
Urban train 31790
S-bahn 18098
Nacht-s-bahn 13791
Night-bus n72

00:18

Kemptthal

00:18 01:54

01:54

Saland, Post

1 h 36 min

 

Sbb - 2 canvis
Urban train 31721
S-bahn 23093
S-bahn 20619

05:39

Kemptthal

05:39 06:54

06:54

Saland

1 h 15 min

 

Sbb - 1 canvi
Urban train 31726
S-bahn 20629

08:18

Kemptthal

08:18 09:15

09:15

Saland

57 min

 

Sbb - 1 canvi
Urban train 31732
S-bahn 20635

09:48

Kemptthal

09:48 10:54

10:54

Saland

1 h 6 min

 

Sbb - 2 canvis
Urban train 31743
S-bahn 18341
Niederflur-bus 83517

11:09

Kemptthal

11:09 11:48

11:48

Saland, Post

39 min

 

Reviseu tots els trens de Kemptthal a Saland