Aquest lloc utilitza galetes, inclosos els tercers. Per aprendre sobre la nostra política o negar el consentiment al seu ús, feu clic aquí. Continuant la navegació o tancar el banner que està autoritzant l'ús. ×

Troba un tren des de Karjat a Borivali

Des de: A:
Nessun risultato corrispondente

Trens de Karjat a Borivali

viRail t'ajuda a buscar horaris i preus per a tots els trens Karjat a Borivali .
A continuació alguns exemples dels horaris i preus de Karjat - Borivali.



Des de A Durada
Indianrail
Mail express - konark express 11020

01:45

KARJAT

01:45 03:55

03:55

MUMBAI CST

2 h 10 min

 

2 €

Indianrail
Superfast - solapur cstm ex 11306

03:20

KARJAT

03:20 05:10

05:10

MUMBAI CST

1 h 50 min

 

2 €

Indianrail
Superfast - siddheswar exp 12116

04:55

KARJAT

04:55 06:50

06:50

MUMBAI CST

1 h 55 min

 

3 €

Indianrail
Superfast - pragati express 12126

09:20

KARJAT

09:20 11:15

11:15

MUMBAI CST

1 h 55 min

 

2 €

Indianrail
Mail express - mumbai exp 17032

11:05

KARJAT

11:05 13:05

13:05

MUMBAI CST

2 h

 

2 €

Reviseu tots els trens de Karjat a Borivali