Aquest lloc utilitza galetes, inclosos els tercers. Per aprendre sobre la nostra política o negar el consentiment al seu ús, feu clic aquí. Continuant la navegació o tancar el banner que està autoritzant l'ús. ×

Troba un tren des de Juckern a Kollbrunn

Des de: A:
Nessun risultato corrispondente

Trens de Juckern a Kollbrunn

viRail t'ajuda a buscar horaris i preus per a tots els trens Juckern a Kollbrunn .
A continuació alguns exemples dels horaris i preus de Juckern - Kollbrunn.



Des de A Durada
Sbb - 1 canvi
Bus 83503
S-bahn 20624

05:50

Juckeren

05:50 06:24

06:24

Kollbrunn

34 min

 

Sbb - 2 canvis
Niederflur-bus 83510
S-bahn 18330
Niederflur-bus 83207

08:07

Juckeren

08:07 08:56

08:56

Kollbrunn, Bahnhof

49 min

 

Sbb - 1 canvi
Niederflur-bus 83514
S-bahn 20642

10:07

Juckeren

10:07 11:02

11:02

Kollbrunn

55 min

 

Sbb - 1 canvi
Niederflur-bus 83516
S-bahn 20646

11:07

Juckeren

11:07 12:02

12:02

Kollbrunn

55 min

 

Sbb - 1 canvi
Niederflur-bus 83546
Bus 87254

21:07

Juckeren

21:07 22:03

22:03

Kollbrunn

56 min

 

Reviseu tots els trens de Juckern a Kollbrunn