Aquest lloc utilitza galetes, inclosos els tercers. Per aprendre sobre la nostra política o negar el consentiment al seu ús, feu clic aquí. Continuant la navegació o tancar el banner que està autoritzant l'ús. ×

Troba un tren des de Jonen a Aarau

Des de: A:
Nessun risultato corrispondente

Trens de Jonen a Aarau

viRail t'ajuda a buscar horaris i preus per a tots els trens Jonen a Aarau .
A continuació alguns exemples dels horaris i preus de Jonen - Aarau.



Des de A Durada
Sbb - 2 canvis
Niederflur-bus 21514
S-bahn 18836
Regioexpress 4816

09:33

Jonen, Post

09:33 11:05

11:05

Aarau

1 h 32 min

 

Sbb - 3 canvis
Niederflur-bus 21514
Niederflur-bus 24517
Bus 8638
Interregio 2262

09:33

Jonen, Post

09:33 10:35

10:35

Aarau

1 h 2 min

 

Sbb - 2 canvis
S-bahn 21524
Niederflur-bus 24527
S-bahn 8546

12:03

Jonen, Post

12:03 13:08

13:08

Aarau

1 h 5 min

 

Sbb - 2 canvis
S-bahn 21530
S-bahn 18852
Regioexpress 4824

13:33

Jonen, Post

13:33 15:05

15:05

Aarau

1 h 32 min

 

Sbb - 3 canvis
S-bahn 21556
Niederflur-bus 24559
S-bahn 8578
Regioexpress 4836

20:03

Jonen, Post

20:03 21:05

21:05

Aarau

1 h 2 min

 

Reviseu tots els trens de Jonen a Aarau