Aquest lloc utilitza galetes, inclosos els tercers. Per aprendre sobre la nostra política o negar el consentiment al seu ús, feu clic aquí. Continuant la navegació o tancar el banner que està autoritzant l'ús. ×

Troba un tren des de Isikon a Lee

Des de: A:
Nessun risultato corrispondente

Trens de Isikon a Lee

viRail t'ajuda a buscar horaris i preus per a tots els trens Isikon a Lee .
A continuació alguns exemples dels horaris i preus de Isikon - Lee.



Divendres, 8 de Desembre de 2016

actualitzat

Des de A Durada
Sbb

08:00

Hittnau, Isikon

08:00 11:36

11:36

Bernhardzell, Lee

3 h 36 min

 

20 €

Sbb - 4 canvis
Bus 10116
S-bahn 18551
Voralpen-express 2579
S-bahn 23861
Bus 20612

13:02

Hittnau, Isikon

13:02 16:41

16:41

Bernhardzell, Lee

3 h 39 min

 

20 €

Sbb - 4 canvis
Bus 10116
S-bahn 18551
Voralpen-express 2579
S-bahn 23861
Bus 20612

13:02

Hittnau, Isikon

13:02 16:41

16:41

Bernhardzell, Lee

3 h 39 min

 

20 €

Sbb - 4 canvis
Bus 10061
S-bahn 19561
Voralpen-express 2583
S-bahn 23869
Bus 20616

16:02

Hittnau, Isikon

16:02 18:41

18:41

Bernhardzell, Lee

2 h 39 min

 

20 €

Sbb - 4 canvis
Bus 10007
S-bahn 19565
Voralpen-express 2585
S-bahn 23873
Bus 20618

17:02

Hittnau, Isikon

17:02 19:41

19:41

Bernhardzell, Lee

2 h 39 min

 

20 €

Reviseu tots els trens de Isikon a Lee Divendres, 8 de Desembre de 2016