Aquest lloc utilitza galetes, inclosos els tercers. Per aprendre sobre la nostra política o negar el consentiment al seu ús, feu clic aquí. Continuant la navegació o tancar el banner que està autoritzant l'ús. ×

Troba un tren des de Inwil a Schönenberg ZH

Des de: A:
Nessun risultato corrispondente

Trens de Inwil a Schönenberg ZH

viRail t'ajuda a buscar horaris i preus per a tots els trens Inwil a Schönenberg ZH .
A continuació alguns exemples dels horaris i preus de Inwil - Schönenberg ZH.



Des de A Durada
Sbb - 3 canvis
Bus 22
Interregio 2648
S-bahn 18251
S-bahn 16037

12:30

Inwil, Dorf

12:30 14:27

14:27

Schönenberg ZH, Post

1 h 57 min

 

18 €

Sbb - 4 canvis
Bus 22
S-bahn 21170
Interregio 2670
Niederflur-bus 5085
Low-floor bus 16059

18:15

Inwil, Dorf

18:15 19:57

19:57

Schönenberg ZH, Post

1 h 42 min

 

16 €

Sbb - 3 canvis
Bus 22
Interregio 2676
S-bahn 18279
Bus 16065

19:16

Inwil, Dorf

19:16 21:27

21:27

Schönenberg ZH, Post

2 h 11 min

 

18 €

Sbb - 4 canvis
Bus 22
S-bahn 21174
Interregio 2674
Regioexpress 5087
Low-floor bus 16063

19:16

Inwil, Dorf

19:16 20:57

20:57

Schönenberg ZH, Post

1 h 41 min

 

16 €

Sbb - 3 canvis
Bus 22
Interregio 2688
S-bahn 18291
S-bahn 16077

22:33

Inwil, Dorf

22:33 00:27

00:27

Schönenberg ZH, Post

1 h 54 min

 

18 €

Reviseu tots els trens de Inwil a Schönenberg ZH