Aquest lloc utilitza galetes, inclosos els tercers. Per aprendre sobre la nostra política o negar el consentiment al seu ús, feu clic aquí. Continuant la navegació o tancar el banner que està autoritzant l'ús. ×

Troba un tren des de Intschi a Betschwanden

Des de: A:
Nessun risultato corrispondente

Trens de Intschi a Betschwanden

viRail t'ajuda a buscar horaris i preus per a tots els trens Intschi a Betschwanden .
A continuació alguns exemples dels horaris i preus de Intschi - Betschwanden.



Des de A Durada
Sbb - 3 canvis
Niederflur-bus 27
Interregio 2414
Voralpen-express 2569
S-bahn 20535

08:05

Intschi, Seilbahn

08:05 11:09

11:09

Diesbach-Betschwanden

3 h 4 min

 

21 €

Sbb - 3 canvis
Niederflur-bus 83
Interregio 2328
Voralpen-express 2583
S-bahn 20563

15:09

Intschi, Seilbahn

15:09 18:09

18:09

Diesbach-Betschwanden

3 h

 

21 €

Sbb - 3 canvis
Kleinbus 99
Ordinary 2332
Voralpen-express 2587
S-bahn 23669

17:09

Intschi, Seilbahn

17:09 20:38

20:38

Diesbach-Betschwanden

3 h 29 min

 

23 €

Sbb - 3 canvis
Bus 107
Interregio 2434
Voralpen-express 2589
S-bahn 23673

18:09

Intschi, Seilbahn

18:09 21:38

21:38

Diesbach-Betschwanden

3 h 29 min

 

23 €

Sbb - 3 canvis
Kleinbus 115
Interregio 2336
Voralpen-express 2591
S-bahn 23677

19:09

Intschi, Seilbahn

19:09 22:38

22:38

Diesbach-Betschwanden

3 h 29 min

 

23 €

Reviseu tots els trens de Intschi a Betschwanden