Aquest lloc utilitza galetes, inclosos els tercers. Per aprendre sobre la nostra política o negar el consentiment al seu ús, feu clic aquí. Continuant la navegació o tancar el banner que està autoritzant l'ús. ×

Troba un tren des de Immensee a Künten

Des de: A:
Nessun risultato corrispondente

Trens de Immensee a Künten

viRail t'ajuda a buscar horaris i preus per a tots els trens Immensee a Künten .
A continuació alguns exemples dels horaris i preus de Immensee - Künten.



Des de A Durada
Sbb - 5 canvis
S-bahn 21336
Intercity 2067
Standseilbahn 53
S-bahn 8542
Bus 33619
Bus 32227

10:28

Immensee

10:28 12:21

12:21

Künten, Post

1 h 53 min

 

14 €

Sbb - 3 canvis
S-bahn 21337
Interregio 2418
Interregio 2170
Bus 32229

10:29

Immensee

10:29 12:51

12:51

Künten, Post

2 h 22 min

 

19 €

Sbb - 4 canvis
Bus 22
Standseilbahn 53
S-bahn 8682
Intercity 585
Bus 32276

20:14

Immensee, Post

20:14 22:04

22:04

Künten, Post

1 h 50 min

 

13 €

Sbb - 3 canvis
S-bahn 21377
Interregio 2438
Interregio 2190
Bus 32279

20:29

Immensee

20:29 22:51

22:51

Künten, Post

2 h 22 min

 

19 €

Sbb - 4 canvis
Bus 22
Standseilbahn 53
Interregio 2690
Nacht-s-bahn 13710
Regio 7101

23:01

Immensee, Post

23:01 01:56

01:56

Künten, Post

2 h 55 min

 

20 €

Reviseu tots els trens de Immensee a Künten