Aquest lloc utilitza galetes, inclosos els tercers. Per aprendre sobre la nostra política o negar el consentiment al seu ús, feu clic aquí. Continuant la navegació o tancar el banner que està autoritzant l'ús. ×

Troba un tren des de Humbel a Melchtal

Des de: A:
Nessun risultato corrispondente

Trens de Humbel a Melchtal

viRail t'ajuda a buscar horaris i preus per a tots els trens Humbel a Melchtal .
A continuació alguns exemples dels horaris i preus de Humbel - Melchtal.



Des de A Durada
Sbb - 4 canvis
Niederflur-bus 83324
S-bahn 18362
Interregio 2665
Interregio 2936
Luftseilbahn 59

16:16

Pfäffikon ZH, Humbel

16:16 19:08

19:08

Melchtal, Dorf

2 h 52 min

 

25 €

Sbb

16:16

Pfäffikon ZH, Humbel

16:16 19:08

19:08

Melchtal, Dorf

2 h 52 min

 

25 €

Sbb - 4 canvis
Niederflur-bus 83328
S-bahn 18370
Interregio 2673
Interregio 2940
Ic-neigezug 870

18:16

Pfäffikon ZH, Humbel

18:16 21:08

21:08

Melchtal, Dorf

2 h 52 min

 

25 €

Sbb - 4 canvis
Niederflur-bus 83332
S-bahn 18378
Interregio 2681
S-bahn 21584
Ic-neigezug 874

20:16

Pfäffikon ZH, Humbel

20:16 23:08

23:08

Melchtal, Dorf

2 h 52 min

 

25 €

Sbb - 4 canvis
Niederflur-bus 83332
S-bahn 18378
Interregio 2681
S-bahn 21584
Ic-neigezug 874

20:16

Pfäffikon ZH, Humbel

20:16 23:08

23:08

Melchtal, Dorf

2 h 52 min

 

25 €

Reviseu tots els trens de Humbel a Melchtal