Aquest lloc utilitza galetes, inclosos els tercers. Per aprendre sobre la nostra política o negar el consentiment al seu ús, feu clic aquí. Continuant la navegació o tancar el banner que està autoritzant l'ús. ×

Troba un tren des de Hosenruck a Kreuzlingen

Des de: A:
Nessun risultato corrispondente

Trens de Hosenruck a Kreuzlingen

viRail t'ajuda a buscar horaris i preus per a tots els trens Hosenruck a Kreuzlingen .
A continuació alguns exemples dels horaris i preus de Hosenruck - Kreuzlingen.



Des de A Durada
Sbb - 2 canvis
Kleinbus 82041
Regioexpress 4969
S-bahn 23843

10:42

Hosenruck, Post

10:42 12:27

12:27

Kreuzlingen

1 h 45 min

 

Sbb - 2 canvis
Kleinbus 82049
S-bahn 24048
Schnellzug 2119

12:42

Hosenruck, Post

12:42 13:50

13:50

Kreuzlingen

1 h 8 min

 

Sbb - 2 canvis
Minibus 82053
Bus 4975
S-bahn 23855

13:42

Hosenruck, Post

13:42 15:27

15:27

Kreuzlingen

1 h 45 min

 

Sbb - 2 canvis
Kleinbus 82061
Bus 24060
Interregio 2125

15:42

Hosenruck, Post

15:42 16:50

16:50

Kreuzlingen

1 h 8 min

 

Sbb - 2 canvis
Kleinbus 82065
Niederflur-bus 93414
S-bahn 25866

16:17

Hosenruck, Post

16:17 17:28

17:28

Kreuzlingen

1 h 11 min

 

Reviseu tots els trens de Hosenruck a Kreuzlingen