Aquest lloc utilitza galetes, inclosos els tercers. Per aprendre sobre la nostra política o negar el consentiment al seu ús, feu clic aquí. Continuant la navegació o tancar el banner que està autoritzant l'ús. ×

Troba un tren des de Horgen a Oberschlatt

Des de: A:
Nessun risultato corrispondente

Trens de Horgen a Oberschlatt

viRail t'ajuda a buscar horaris i preus per a tots els trens Horgen a Oberschlatt .
A continuació alguns exemples dels horaris i preus de Horgen - Oberschlatt.



Des de A Durada
Sbb - 2 canvis
S-bahn 18844
S-bahn 8149
Bus 68039

11:59

Horgen

11:59 13:45

13:45

Schlatt ZH, Oberschlatt

1 h 46 min

 

9 €

Sbb - 3 canvis
Niederflur-bus 29
S-bahn 20464
S-bahn 19265
Bus 68056

16:34

Horgen, Bahnhof

16:34 18:12

18:12

Schlatt ZH, Oberschlatt

1 h 38 min

 

9 €

Sbb - 2 canvis
S-bahn 18864
S-bahn 19167
Niederflur-bus 68061

16:59

Horgen

16:59 18:45

18:45

Schlatt ZH, Oberschlatt

1 h 46 min

 

9 €

Sbb - 4 canvis
Niederflur-bus 25
S-bahn 20468
S-bahn 19269
S-bahn 8171
Bus 68063

17:34

Horgen, Bahnhof

17:34 19:11

19:11

Schlatt ZH, Oberschlatt

1 h 37 min

 

9 €

Sbb - 3 canvis
Niederflur-bus 25
S-bahn 20468
S-bahn 19269
Bus 68060

17:34

Horgen, Bahnhof

17:34 19:12

19:12

Schlatt ZH, Oberschlatt

1 h 38 min

 

9 €

Reviseu tots els trens de Horgen a Oberschlatt