Aquest lloc utilitza galetes, inclosos els tercers. Per aprendre sobre la nostra política o negar el consentiment al seu ús, feu clic aquí. Continuant la navegació o tancar el banner que està autoritzant l'ús. ×

Troba un tren des de Honau a Walchwil

Des de: A:
Nessun risultato corrispondente

Trens de Honau a Walchwil

viRail t'ajuda a buscar horaris i preus per a tots els trens Honau a Walchwil .
A continuació alguns exemples dels horaris i preus de Honau - Walchwil.



Des de A Durada
Sbb - 2 canvis
Bus 10622
S-bahn 21156
Niederflur-bus 5

14:56

Honau, Hirschen

14:56 15:58

15:58

Walchwil, Bahnhof

1 h 2 min

 

7 €

Sbb - 2 canvis
Bus 10619
Interregio 2658
S-bahn 21259

15:02

Honau, Hirschen

15:02 16:17

16:17

Walchwil

1 h 15 min

 

Sbb - 2 canvis
Bus 10625
Interregio 2666
S-bahn 21267

17:05

Honau, Hirschen

17:05 18:17

18:17

Walchwil

1 h 12 min

 

6 €

Sbb - 2 canvis
Bus 10628
S-bahn 21168
Niederflur-bus 21269

17:56

Honau, Hirschen

17:56 18:54

18:54

Walchwil

58 min

 

7 €

Sbb - 2 canvis
Bus 10630
S-bahn 21172
Niederflur-bus 5

18:56

Honau, Hirschen

18:56 19:58

19:58

Walchwil, Bahnhof

1 h 2 min

 

7 €

Reviseu tots els trens de Honau a Walchwil