Aquest lloc utilitza galetes, inclosos els tercers. Per aprendre sobre la nostra política o negar el consentiment al seu ús, feu clic aquí. Continuant la navegació o tancar el banner que està autoritzant l'ús. ×

Troba un tren des de Honau a Meggen, Lucerne

Des de: A:
Nessun risultato corrispondente

Trens de Honau a Meggen, Lucerne

viRail t'ajuda a buscar horaris i preus per a tots els trens Honau a Meggen, Lucerne .
A continuació alguns exemples dels horaris i preus de Honau - Meggen, Lucerne.



Des de A Durada
Sbb - 2 canvis
Bus 601
S-bahn 21119
Luftseilbahn 24

05:31

Honau, Hirschen

05:31 06:32

06:32

Meggen, Kreuz

1 h 1 min

 

11 €

Sbb - 2 canvis
Bus 607
S-bahn 21131
Luftseilbahn 24

08:31

Honau, Hirschen

08:31 09:32

09:32

Meggen, Kreuz

1 h 1 min

 

11 €

Sbb - 1 canvi
Bus 10629
S-bahn 21372

19:05

Honau, Hirschen

19:05 19:40

19:40

Meggen

35 min

 

7 €

Sbb - 2 canvis
Regio 626
S-bahn 21975
S-bahn 21379

19:16

Honau, Hirschen

19:16 20:51

20:51

Meggen

1 h 35 min

 

Sbb - 2 canvis
Regio 626
S-bahn 21975
S-bahn 21379

19:16

Honau, Hirschen

19:16 20:51

20:51

Meggen

1 h 35 min

 

Reviseu tots els trens de Honau a Meggen, Lucerne