Aquest lloc utilitza galetes, inclosos els tercers. Per aprendre sobre la nostra política o negar el consentiment al seu ús, feu clic aquí. Continuant la navegació o tancar el banner que està autoritzant l'ús. ×

Troba un tren des de Hohenrain, Lucerne a Fehrenbach

Des de: A:
Nessun risultato corrispondente

Trens de Hohenrain, Lucerne a Fehrenbach

viRail t'ajuda a buscar horaris i preus per a tots els trens Hohenrain, Lucerne a Fehrenbach .
A continuació alguns exemples dels horaris i preus de Hohenrain, Lucerne - Fehrenbach.



Des de A Durada
Sbb - 4 canvis
Bus 101
S-bahn 21921
Interregio 2624
S-bahn 18529
Niederflur-bus 21512

06:12

Hohenrain, Post

06:12 08:23

08:23

Zwillikon, Fehrenbach

2 h 11 min

 

14 €

Sbb - 4 canvis
Bus 101
S-bahn 21929
Interregio 2632
S-bahn 18537
S-bahn 21520

08:12

Hohenrain, Post

08:12 10:23

10:23

Zwillikon, Fehrenbach

2 h 11 min

 

14 €

Sbb - 4 canvis
Bus 101
S-bahn 21963
Interregio 2666
S-bahn 18571
S-bahn 21554

16:41

Hohenrain, Post

16:41 18:53

18:53

Zwillikon, Fehrenbach

2 h 12 min

 

14 €

Sbb - 4 canvis
Bus 101
S-bahn 21967
Interregio 2670
S-bahn 18575
Niederflur-bus 21558

17:41

Hohenrain, Post

17:41 19:53

19:53

Zwillikon, Fehrenbach

2 h 12 min

 

14 €

Sbb - 4 canvis
Bus 101
S-bahn 21975
Interregio 2678
S-bahn 18583
S-bahn 21562

19:41

Hohenrain, Post

19:41 21:34

21:34

Zwillikon, Fehrenbach

1 h 53 min

 

14 €

Reviseu tots els trens de Hohenrain, Lucerne a Fehrenbach