Aquest lloc utilitza galetes, inclosos els tercers. Per aprendre sobre la nostra política o negar el consentiment al seu ús, feu clic aquí. Continuant la navegació o tancar el banner que està autoritzant l'ús. ×

Troba un tren des de Hofhalden a Humbel

Des de: A:
Nessun risultato corrispondente

Trens de Hofhalden a Humbel

viRail t'ajuda a buscar horaris i preus per a tots els trens Hofhalden a Humbel .
A continuació alguns exemples dels horaris i preus de Hofhalden - Humbel.



Des de A Durada
Sbb - 2 canvis
Low-floor bus 9487
Low-floor bus 85904
Niederflur-bus 83307

07:10

Hittnau, Hofhalden

07:10 08:42

08:42

Pfäffikon ZH, Humbel

1 h 32 min

 

3 €

Sbb - 2 canvis
Bus 9366
Low-floor bus 85908
Niederflur-bus 83317

12:12

Hittnau, Hofhalden

12:12 13:42

13:42

Pfäffikon ZH, Humbel

1 h 30 min

 

3 €

Sbb - 2 canvis
Bus 9366
Low-floor bus 85908
Niederflur-bus 83317

12:12

Hittnau, Hofhalden

12:12 13:42

13:42

Pfäffikon ZH, Humbel

1 h 30 min

 

3 €

Sbb - 2 canvis
Bus 8706
Niederflur-bus 83738
Niederflur-bus 83327

17:46

Hittnau, Hofhalden

17:46 18:42

18:42

Pfäffikon ZH, Humbel

56 min

 

3 €

Sbb - 2 canvis
S-bahn 8653
Niederflur-bus 83742
Niederflur-bus 83329

18:46

Hittnau, Hofhalden

18:46 19:42

19:42

Pfäffikon ZH, Humbel

56 min

 

3 €

Reviseu tots els trens de Hofhalden a Humbel