Aquest lloc utilitza galetes, inclosos els tercers. Per aprendre sobre la nostra política o negar el consentiment al seu ús, feu clic aquí. Continuant la navegació o tancar el banner que està autoritzant l'ús. ×

Troba un tren des de Herrlisberg a Ferch

Des de: A:
Nessun risultato corrispondente

Trens de Herrlisberg a Ferch

viRail t'ajuda a buscar horaris i preus per a tots els trens Herrlisberg a Ferch .
A continuació alguns exemples dels horaris i preus de Herrlisberg - Ferch.



Des de A Durada
Sbb - 4 canvis
Bus 950
Regioexpress 5060
Intercity 764
Intercityexpress 370
Regionalbahn 28868

08:03

Wädenswil, Herrlisberg

08:03 18:39

18:39

Ferch-Lienewitz

10 h 36 min

 

Sbb - 5 canvis
Niederflur-bus 896
Regioexpress 5066
Standseilbahn 72
Bus 596
Regioexpress 18190
Regionalbahn 28874

11:03

Wädenswil, Herrlisberg

11:03 21:39

21:39

Ferch-Lienewitz

10 h 36 min

 

Sbb - 5 canvis
Intercity 730
Regioexpress 5082
Intercity 786
Intercity 61470
Interregio 2432
Regionalbahn 28848

19:03

Wädenswil, Herrlisberg

19:03 09:07

09:07

Ferch-Lienewitz

14 h 4 min

 

Sbb - 5 canvis
Bus 712
Regioexpress 5084
S-bahn 478
Bus 541
S-bahn 18660
Regionalbahn 28850

20:03

Wädenswil, Herrlisberg

20:03 10:07

10:07

Ferch-Lienewitz

14 h 4 min

 

Sbb - 6 canvis
Intercityexpress 694
Regioexpress 5086
Intercity 790
S-bahn 478
Bus 541
S-bahn 18660
Regionalbahn 28850

21:03

Wädenswil, Herrlisberg

21:03 10:07

10:07

Ferch-Lienewitz

13 h 4 min

 

Reviseu tots els trens de Herrlisberg a Ferch