Aquest lloc utilitza galetes, inclosos els tercers. Per aprendre sobre la nostra política o negar el consentiment al seu ús, feu clic aquí. Continuant la navegació o tancar el banner que està autoritzant l'ús. ×

Troba un tren des de Herrlisberg a Altdorf, Uri

Des de: A:
Nessun risultato corrispondente

Trens de Herrlisberg a Altdorf, Uri

viRail t'ajuda a buscar horaris i preus per a tots els trens Herrlisberg a Altdorf, Uri .
A continuació alguns exemples dels horaris i preus de Herrlisberg - Altdorf, Uri.



Des de A Durada
Sbb - 3 canvis
Luftseilbahn 2050
Regioexpress 5060
Interregio 2631
S-bahn 21231

08:03

Wädenswil, Herrlisberg

08:03 09:48

09:48

Altdorf

1 h 45 min

 

16 €

Sbb - 3 canvis
Bus 1883
Regioexpress 5074
Interregio 2659
S-bahn 21259

15:03

Wädenswil, Herrlisberg

15:03 16:48

16:48

Altdorf

1 h 45 min

 

16 €

Sbb - 3 canvis
Bus 1784
Regioexpress 5082
Interregio 2437
Bus 128

19:03

Wädenswil, Herrlisberg

19:03 21:26

21:26

Altdorf UR, Telldenkmal

2 h 23 min

 

20 €

Sbb - 4 canvis
Interregio 1731
Regioexpress 5086
Interregio 2683
S-bahn 21283
Niederflur-bus 136

21:03

Wädenswil, Herrlisberg

21:03 22:56

22:56

Altdorf UR, Telldenkmal

1 h 53 min

 

16 €

Sbb - 4 canvis
Interregio 1731
Regioexpress 5086
Interregio 2683
S-bahn 21283
Niederflur-bus 136

21:03

Wädenswil, Herrlisberg

21:03 22:56

22:56

Altdorf UR, Telldenkmal

1 h 53 min

 

16 €

Reviseu tots els trens de Herrlisberg a Altdorf, Uri