Aquest lloc utilitza galetes, inclosos els tercers. Per aprendre sobre la nostra política o negar el consentiment al seu ús, feu clic aquí. Continuant la navegació o tancar el banner que està autoritzant l'ús. ×

Troba un tren des de Heiligkreuz, Lucerne a Hitzkirch

Des de: A:
Nessun risultato corrispondente

Trens de Heiligkreuz, Lucerne a Hitzkirch

viRail t'ajuda a buscar horaris i preus per a tots els trens Heiligkreuz, Lucerne a Hitzkirch .
A continuació alguns exemples dels horaris i preus de Heiligkreuz, Lucerne - Hitzkirch.



Des de A Durada
Sbb - 2 canvis
Niederflur-bus 2
Regioexpress 4357
S-bahn 21926

06:12

Heiligkreuz LU

06:12 08:10

08:10

Hitzkirch

1 h 58 min

 

Sbb - 2 canvis
Bus 4
Niederflur-bus 22625
S-bahn 21932

07:25

Heiligkreuz LU

07:25 09:40

09:40

Hitzkirch

2 h 15 min

 

Sbb - 2 canvis
Bus 14
Regioexpress 4379
S-bahn 21970

17:00

Heiligkreuz LU

17:00 19:10

19:10

Hitzkirch

2 h 10 min

 

Sbb - 2 canvis
Bus 14
Regioexpress 4379
S-bahn 21970

17:00

Heiligkreuz LU

17:00 19:10

19:10

Hitzkirch

2 h 10 min

 

Sbb - 2 canvis
Bus 16
Regioexpress 4381
S-bahn 21974

18:00

Heiligkreuz LU

18:00 20:10

20:10

Hitzkirch

2 h 10 min

 

Reviseu tots els trens de Heiligkreuz, Lucerne a Hitzkirch