Aquest lloc utilitza galetes, inclosos els tercers. Per aprendre sobre la nostra política o negar el consentiment al seu ús, feu clic aquí. Continuant la navegació o tancar el banner que està autoritzant l'ús. ×

Troba un tren des de Heiligkreuz, Lucerne a Flühli LU

Des de: A:
Nessun risultato corrispondente

Trens de Heiligkreuz, Lucerne a Flühli LU

viRail t'ajuda a buscar horaris i preus per a tots els trens Heiligkreuz, Lucerne a Flühli LU .
A continuació alguns exemples dels horaris i preus de Heiligkreuz, Lucerne - Flühli LU.



Des de A Durada
Sbb - 2 canvis
Niederflur-bus 4
Niederflur-bus 22624
Niederflur-bus 7

07:25

Heiligkreuz LU

07:25 08:12

08:12

Flühli LU, Post

47 min

 

Sbb - 2 canvis
Bus 6
S-bahn 22640
Bus 15

11:12

Heiligkreuz LU

11:12 12:12

12:12

Flühli LU, Post

1 h

 

Sbb - 2 canvis
Bus 8
Regioexpress 4372
Bus 19

13:00

Heiligkreuz LU

13:00 13:42

13:42

Flühli LU, Post

42 min

 

Sbb - 2 canvis
Fähre 110
Regioexpress 4376
Bus 23

14:12

Heiligkreuz LU

14:12 15:42

15:42

Flühli LU, Post

1 h 30 min

 

Sbb - 2 canvis
Bus 14
Regioexpress 4380
Niederflur-bus 27

17:00

Heiligkreuz LU

17:00 17:42

17:42

Flühli LU, Post

42 min

 

Reviseu tots els trens de Heiligkreuz, Lucerne a Flühli LU