Aquest lloc utilitza galetes, inclosos els tercers. Per aprendre sobre la nostra política o negar el consentiment al seu ús, feu clic aquí. Continuant la navegació o tancar el banner que està autoritzant l'ús. ×

Troba un tren des de Hegnau a Aesch

Des de: A:
Nessun risultato corrispondente

Trens de Hegnau a Aesch

viRail t'ajuda a buscar horaris i preus per a tots els trens Hegnau a Aesch .
A continuació alguns exemples dels horaris i preus de Hegnau - Aesch.



Des de A Durada
Sbb - 3 canvis
Intercity 725
S-bahn 19432
Train à grande vit. 9210
S-bahn 11

08:53

Volketswil, Hegnau

08:53 11:09

11:09

Aesch BL, Dorf

2 h 16 min

 

23 €

Sbb - 3 canvis
Intercity 725
S-bahn 19444
Intercity 568
S-bahn 11

11:53

Volketswil, Hegnau

11:53 14:04

14:04

Aesch BL, Dorf

2 h 11 min

 

23 €

Sbb - 3 canvis
Intercity 725
S-bahn 19480
Intercityexpress 1262
S-bahn 11

20:53

Volketswil, Hegnau

20:53 23:09

23:09

Aesch BL, Dorf

2 h 16 min

 

23 €

Sbb - 3 canvis
Intercity 725
S-bahn 19486
Bus 792
S-bahn 11

22:23

Volketswil, Hegnau

22:23 00:39

00:39

Aesch BL, Dorf

2 h 16 min

 

23 €

Sbb - 3 canvis
Intercity 725
Urban train 19490
Interregio 2292
S-bahn 11

23:23

Volketswil, Hegnau

23:23 05:51

05:51

Aesch BL, Dorf

6 h 28 min

 

23 €

Reviseu tots els trens de Hegnau a Aesch