Aquest lloc utilitza galetes, inclosos els tercers. Per aprendre sobre la nostra política o negar el consentiment al seu ús, feu clic aquí. Continuant la navegació o tancar el banner que està autoritzant l'ús. ×

Troba un tren des de Haslen AI a Kaltbrunn

Des de: A:
Nessun risultato corrispondente

Trens de Haslen AI a Kaltbrunn

viRail t'ajuda a buscar horaris i preus per a tots els trens Haslen AI a Kaltbrunn .
A continuació alguns exemples dels horaris i preus de Haslen AI - Kaltbrunn.



Dimarts, 5 de Desembre de 2016

actualitzat

Des de A Durada
Sbb - 3 canvis
Niederflur-bus 19113
Interregio 2120
Regio 2576
S-bahn 23455

12:22

Haslen AI, Post

12:22 13:51

13:51

Kaltbrunn

1 h 29 min

 

Sbb - 2 canvis
S-bahn 19126
S-bahn 1178
S-bahn 23470

17:42

Haslen AI, Post

17:42 19:07

19:07

Kaltbrunn

1 h 25 min

 

Sbb - 3 canvis
Niederflur-bus 19127
Interregio 2180
Voralpen-express 2588
S-bahn 23479

18:22

Haslen AI, Post

18:22 19:51

19:51

Kaltbrunn

1 h 29 min

 

Sbb - 2 canvis
S-bahn 19128
S-bahn 1188
S-bahn 23474

18:42

Haslen AI, Post

18:42 20:07

20:07

Kaltbrunn

1 h 25 min

 

Sbb - 2 canvis
Niederflur-bus 19132
S-bahn 1198
S-bahn 23478

19:42

Haslen AI, Post

19:42 21:07

21:07

Kaltbrunn

1 h 25 min

 

Reviseu tots els trens de Haslen AI a Kaltbrunn Dimarts, 5 de Desembre de 2016