Aquest lloc utilitza galetes, inclosos els tercers. Per aprendre sobre la nostra política o negar el consentiment al seu ús, feu clic aquí. Continuant la navegació o tancar el banner que està autoritzant l'ús. ×

Troba un tren des de Haslen a Benglen

Des de: A:
Nessun risultato corrispondente

Trens de Haslen a Benglen

viRail t'ajuda a buscar horaris i preus per a tots els trens Haslen a Benglen .
A continuació alguns exemples dels horaris i preus de Haslen - Benglen.



Des de A Durada
Sbb - 2 canvis
S-bahn 20548
Niederflur-bus 3
Bus 703

11:55

Nidfurn-Haslen

11:55 14:13

14:13

Benglen, Bodenacher

2 h 18 min

 

Sbb - 2 canvis
S-bahn 20556
Niederflur-bus 3
Bus 703

13:55

Nidfurn-Haslen

13:55 16:13

16:13

Benglen, Bodenacher

2 h 18 min

 

Sbb - 4 canvis
Bus 93670
S-bahn 23670
S-bahn 18572
S-bahn 19472
Niederflur-bus 705

17:16

Nidfurn, Abzw. Haslen

17:16 19:19

19:19

Benglen, Bodenacher

2 h 3 min

 

Sbb - 5 canvis
S-bahn 20572
S-bahn 23465
Voralpen-express 2586
S-bahn 18574
S-bahn 19474
Niederflur-bus 705

17:55

Nidfurn-Haslen

17:55 19:46

19:46

Benglen, Bodenacher

1 h 51 min

 

Sbb - 3 canvis
S-bahn 23682
Regioexpress 5086
Niederflur-bus 3
Bus 704

20:24

Nidfurn-Haslen

20:24 22:25

22:25

Benglen, Bodenacher

2 h 1 min

 

Reviseu tots els trens de Haslen a Benglen